logo

Hurda Fiyatları

Fabrika fiyatları ile otomatik olarak güncellenmektedir.
Böylelikle asla kayıp yaşamazsınız.

HURDA ÇEŞİDİ HURDA FİYATI
Teneke Hurda Fiyat için arayınız ₺/kg
Karışık Hurda Fiyat için arayınız ₺/kg
Ekstra Hurda Fiyat için arayınız ₺/kg
İmalat Hurda Fiyat için arayınız ₺/kg
Krom Hurda Fiyat için arayınız ₺/kg
Aleminyum Hurda Fiyat için arayınız ₺/kg
Sarı Hurda Fiyat için arayınız ₺/kg
Bakır Hurda Fiyat için arayınız ₺/kg
Soyma Bakır Fiyat için arayınız ₺/kg

.

.

.

.

hurdacilik

Hurda Fiyatları Merak Edilen Bir Konu. Websitemizde En Güncel Fiyatları Bizi Arayarak Edinebilirsiniz.

Öztürk Hurdacılık 20 yıldır bölge halkının hurdacılık ihtiyaçlarına cevap vermektedir.  Adana’da hurdacı sektörünün öncü firması olarak Adana’nın her noktasında geri dönüşüm malzemesi alım satım işleri yapmaktayız. 

Demir inşaat sektörü başta olmak üzere köprü, bisiklet zinciri, çatal bıçak gibi mutfak aletleri yapımında kullanılır. Demirin çok geniş bir kullanım alanı vardır. Öztürk Hurdacılık olarak demir hurdalarınızın satın alma işlemini piyasa değerinde yerinde alıyoruz. İnşaat, sanayi ve fabrikalarda üretim fazlası ve üretim artığı demir hurdalarınızı düzenli olarak satmak için Öztürk hurdacılık merkezine ulaşabilirsiniz. 

Demir, krom, aleminyum, sarı ve bakır hurdalarınızı satmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kendi araçlarımızla hurda alım satım işini yerinde ve değerinde yapıyoruz. Adana ili ve tüm ilçelerinde hizmet veren firmamız demir başta olmak üzere, inşaat hurdası, bakır, metal, moloz bozum işleri, kazan dairesi kesim işlemi, moloz hafriyat taşınması ve metal ayırma işlemlerini yapıyoruz. 

adana'da hurda fiyatları

Hurdacı firmamız tüm hurda malzemelerinizi güncel hurda borsası ile alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Türkiye`nin öne çıkan firmalardan biri olarak sizlere en doğru hurda fiyatı ile hizmet veriyoruz.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu web tabanlı profesyonel personelleri ile hurda fiyatını sizlere doğrudan aktarmaktadır. Anlık olarak güncellenen hurda fiyatları sürekli hareketli olduğundan dolayı bazen gecikmeli olarak güncellenir. Kayıp yaşamamak için telefon ile fiyat öğrenebilirsiniz.

Öztürk Hurdacılık ile iletişime geçmeniz halinde en güncel hurda fiyatı alabilir, hurdanızı değerinde satabilirsiniz.

Güncel Hurda Fiyatını sunan size en yakın hurdacı firmamız günün her saati hizmet vermektedir. Hurdacı Telefonu hattımız 7/24 açık olmakla beraber sizlere yardımcı olmaktadır

Yüksek oranda değerli maddeler bulunan hurda türleri; en yüksek fiyattan firmamız tarafınca satın alınmaktadır. Hurda Fiyatları Öztürk Hurda sayesinde tek tıkla cebinizde.

Arama motorlarında hurda fiyatları diye aratıldığında binlerce sonuç çıkmaktadır. Firmamız bu sonuçlar arasından en doğru fiyatları aktaran firmalardan biridir.

Hemen bizler ile iletişime geçerek hurda malzemelerinizi güncel hurda fiyatı ile değerlendirebilirsiniz.

Güncel Hurda Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hurda Fiyatları kendi içerisinde kategorilere ayrılan hurda türlerininin kullanım alanları, hammadesi gibi çeşitler göz önünde bulundurularak fiyatlar belirlenmektedir.

Hurdacı firmamız sizlere hurda fiyatının nasıl belirlendiği hakkında bilgi vermektedir. Metal hurdası çeşitleri piyasada bulunma ve hurda alım-satım durumuna göre fiyatları değişmektedir.

Metal hurdalarının bir çok kullanım alanı olmakla beraber kendi içerisinde kategorilere ayrılmaktadır. Hurda metal türü içinde değerli hammade içerdiği takdirde yüksek fiyattan satın alınmaktadır.

Firmamız Londra Metal Borsasından aldığı verilere göre hurda malzemelerinizi güncel hurda fiyatı ile almaktadır.

Metal hurdaların işçilik oranları nedeniyle fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Firmamız tüm metal hurdalarınızı en güncel ve anlık hurda fiyatı ile almaktadır.

Piyasada az rastlanan hurda malzemeler yüksek fiyat hacimine sahiptir. Piyasanın lider firması Öztürk Hurdacılık olarak sizlere metal hurda fiyatlarını ulaştırmaktayız.

Sizde konumunuzda metal hurdası satmak istiyorsunuz veya metal hurdası fiyatları arıyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Tüm hurda fiyatları için hemen arayınız.

Hurda Demir Fiyatları 2022

Hurda demirin kilosu ne kadar sorusu sürekli akıllardadır. Hurda Demir, günümüzde fazla kullanılan ve sıklıkla hurda olarak satılan metal türlerinden biridir. Metal hurdaların en ucuzlarından biri olan demirin piyasada çok fazla bulunması bunun nedeninden biridir.

Öztürk Hurda sizlere Hurda Demir Fiyatları ile en kısa sürede yüksek fiyatlar ile hizmet vermektedir. Hurda demir fiyatı sitemizde mevcuttur. Hurda Demir geri dönüşümünde dünyada ülkemiz üst sıralarda yer almaktadır.

Hurda Demir geri dönüşüm işlemi ülkemiz için önemli işlerden biridir. Hem ekonomik anlamda hem de ülkemizin çevresi adına hurda demir malzemeleri güncel fiyattan almaktayız.

Hurda Demir fiyatı yükselmesi veya düşmesi bir çok kriter ile belirlenmektedir. Demir kalitesi bu kriterlerin en önemlilerindendir.

Demir malzemenizin kalitesi ne kadar yüksek olursa hurdasıda bir o kadar değerli olmaktadır.

Demir hurdalarınızı satmak için hurda alan yerler arıyor iseniz hemen bizleri arayın sizlere adreste yardımcı olalım. Hurda demir kilosu akıllarda kalan sorulardandır. 

Demir hurdası fiyatları en kısa sürede cep telefonunuzda.

Hurda demir satmak Öztürk Hurda sayesinde çok kolay. Firmamızı arayın hurda demir alımı için kapınıza kadar gelelim. Demir hurdası fiyatı için bizi arayın! 🙂
#demir hurda fiyatı 2022

Hurda Bakır Fiyatları 2022

Bakır hurda fiyatı sürekli değişim gösteren metal çeşitlerindendir. Bu yüzden sürekli olarak hurda bakırın kilosu ne kadar sorusu sorulmaktadır. Bakır malzemeler günümüzde genellikle elektrik alanlarında kullanılan değerli metal çeşitidir. Bakır; elektriği en iyi ileten maddeler arasında yer almaktadır.

Hurdacı firmamız artık kullanılmayan bakır malzemeleri hurda niyetine güncel hurda bakır fiyatları ile alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Hurda bakır fiyatı sitemizde mevcuttur.

Tüm hurda bakır çeşitleri için en iyi fiyat garantisi sunan sektörde lider firmalardan biriyiz. Öztürk Hurda olarak size en kısa sürede güncel bakır fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Sizde adresinizde hurda bakır satmak istiyorsunuz ve hurda bakır fiyatları arıyor iseniz hemen bizleri aramanız yeterlidir. Bakır hurda fiyatı için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Size en yakın hurdacı firması olarak hurda bakır malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak hizmet vermekteyiz. Hurda bakır alımı yapan hurdacı firmamız sektörde en tecrübeli ve deneyimli firmasıdır.

Öztürk Hurdacılık olarak en doğru hurda bakır fiyatları ile hurda malzemelerinizi adresten değerinde almaktayız. Sizde hurda malzemenizi satmak için güvenilir firma arıyor iseniz Öztürk Hurda sizlere daima yardımcı olmaktadır.

Hurdacı firmamız haftanın 7 günü , günün 24 saati sizlere daima hizmet vermektedir. Hemen bizi aramanız dahilinde hurdalarınızı güncel fiyatlar ile almaktadır.

20 yıllık tecrübe ve deneyim ile hurda bakır alımları yapan hurdacı firmamız size her daim günün her saati hizmet vermektedir. Hemen bizleri aramanız dahilinde hurdalarınızı en kısa sürede yerinden alalım.

Hurda Bakır Fiyatları için bizi arayın hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak sizlere yardımcı olalım.
#bakır hurda fiyatı 2022

Hurda Sarı Fiyatları 2022

Güncel Hurda Sarı Fiyatları na ulaşmanın en kolay yolu Öztürk Hurda ile iletişime geçmek.

Öztürk Hurda Metal A.Ş olarak güncel hurda sarı fiyatları ile hurda alımları yapan sektörün lider firmalarından biriyiz.

Size en yakın hurdacı firması olarak tüm hurda malzemelerinizi en kısa sürede yerinden alıyoruz. Sarı hurdası fiyatları belirlenirken bir çok kritere dikkat edilmektedir.

Sarı metal çeşiti günümüzde banyo, lavabo ve tesisat yerlerinde kullanılan değerli bir maddedir. Hurda fiyatları oldukça yüksek olan hurda sarı malzemeler Öztürk Hurda ile değerlenmektedir.

Sarı hurdası fiyatı etkileyen bir diğer faktör ise piyasa da az oran bulunmasıdır Sarı kendi için fiyat değişikliği sebebi hurda sarı kullanılan alışımlardadır bazı sarı çeşitlerinde krom malzeme kullanılmaktadır.

Demir kullanılan sarı hurdaları ile daha düşük fiyatlardan satın alınmaktadır. Hurda sarı malzemenizi satmak için piyasada en yüksek fiyat arıyor iseniz hemen bizi aramanız yeterlidir. Sarı hurda fiyatı sitemizde mevcuttur.

sizde hurda sarı satmak istiyorsunuz veya hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak istiyor iseniz hemen bizi arayın.
#sarı hurda fiyatı 2022

Hurda Alüminyum Fiyatları 2022

Güncel Hurda Alüminyum Fiyatları hakkında en doğru bilgileri almak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin.

Hurda alüminyum kendi içerisinde kategorilere ayrılan demir hurdasından yüksek fiyattan satın alınan metal çeşitidir. Alüminyum hurda fiyatı sitemizde mevcuttur. Alüminyum hurda fiyatı sürekli güncellenmektedir. Güncel alüminyum hurda fiyatı için bizi arayabilirsiniz.

Günümüzde balkon, kapı, pvc gibi yerlerde oldukça yoğun kullanılan alüminyum malzemeler belli bir süreden sonra hurdaya çıkmaktadır.

Öztürk Hurda olarak geri dönüşüm hurdalarınızı güncel hurda alüminyum fiyatları ile alarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Boyalı alüminyum malzemeler , boyanmamış olan alüminyumlara göre, daha yüksek fiyatlardan değerinde alınmaktadır. Güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için bizleri arayabilirsiniz.

Öztürk Hurda Metal olarak araiş alüminyumlar, yumuşak, sert alüminyumlar, alüminyum profiller, ofset matbaa kalıpları, tornalardan çıkan alüminyum talaş, araba jantları, alüminyum pistonlar ve alüminyum kutu, kola kutusu ve diğer alüminyum türlerini güncel hurda fiyatları ile almaktayız.

Alüminyum fiyatlarını etkileyen önemli faktörlerden biri olan içerisinde alaşım bulundurup bulundurmamasıdır. Firmamız bu kriterleri göz önüne alarak sizleren doğru fiyat teklifi sunmaktadır.

Sizde hurda alüminyum satmak istiyorsunuz ve hurda alüminyum fiyatları araştırıyor iseniz hurdacı firmamız ile iletişime geçin size en yakın hurdacı olarak günün her saati yardımcı olalım.

Günün her saati hurda alüminyum alımı için uzman ve deneyimli kadromuz ile adresinize kadar geliyoruz. 
#alüminyum hurda fiyatı 2022

Hurda Paslanmaz Krom Fiyatları 2022

Öztürk Hurdacılık ile güncel hurda paslanmaz krom fiyatları için günün her saati iletişime geçiniz.

Hurda Paslanmaz Krom Fiyatları gün içerisinde düşüş veya yükseliş içerisinde bulunmaktadır. Firmamız hurda verilerini takip ederek sizlere en yüksek fiyatlar ile hizmet vermektedir.

Sizde değerinde ve yerinde en yüksek hurda krom fiyatları ile hurda satmak istiyor iseniz hemen hurdacı firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Krom malzemelerin içerisinde bulunan alaşımlara göre fiyat oranları yükselirken, bazı alaşımlara göre düşüş göstermektedir.

Öztürk Hurdacılık olarak hurda alımını yaptığımız Krom hurdası çeşitlerini ; 430, 201, 304, 316, 310, 202 kalite hurda paslanmaz ve 304, 316,310 kalite hurda paslanmaz talaşı diye ayırabiliriz.

Size en yakın hurdacı dükkanı olarak tüm hurda alımlarında en kısa sürede itina ile hizmet veriyoruz. Firmamız hurda krom malzemeleri değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Paslanmaz malzemeler genellikle mutfak sektöründe tercih edilmektedir. Isıya dayanıklı ve kullanım süresi uzun olduğundan dolayı fiyat oranları yüksektir.

Firmamız bu malzemelerin hurdalarını güncel hurd afiyatları üzerinden alarak sizlere günün her saati yardımcı olmaktadır.
#paslanmaz krom hurda fiyatı 2022

Hurda Kablo Fiyatları 2022

Günlük ve Güncel Hurda Kablo Fiyatları için lütfen en kısa sürede bizi arayınız. Öztürk Hurda Metal olarak kablo hurdanızı en güncel fiyatlar ile alıyoruz.

Kablo hurdasının yüksek fiyatlar ile alınmasının nedeni içerisinde bakır bulundurmasıdır. İçi bakırdan, dışı plastik kaplamadan oluşan kablo malzemeler soyulması takdirde yüksek fiyattan alınmaktadır fakat bu iş oldukça zahmet istemektedir.

Bakır hurdası ile doğru orantıda ilerleyen kablo hurdası fiyatlar yükseldikçe yükselmektedir. Firmamız verileri en doğru şekilde takip ederek sizlere aktarmaktadır.

Bir kabloda bakır oranı ne kadar fazla ise fiyat oldukça yüksek olacaktır. Firmamız bakırlı kablo hurdalarınızı en yüksek fiyat garantisi ile yerinden almaktadır.

Bir diğer kablo türü ise içerisinde alüminyum bulunduran hurda kablo malzemelerdir. Alüminyum fiyatının düşük olması nedeniyle kablo hurdasıda düşük fiyattan alınmaktadır.

Oldukça işçilik gerektiren hurda alüminyumlu kablo malzemeler düşük fiyatlardan satın alınmaktadır fakat bakırlı kablo hurdaları daha yüksek fiyatlardan alınmaktadır.

Hurdacı firmamız sizlere haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda kablo alımlarında daima hizmet vermektedir. Hemen bizi arayın kablo alımı için adresinize gelelim.
#kablo hurda fiyatı 2022